Nasze Realizacje

Monitoring hal magazynowych oraz ochrona terenów do nich przylegających to istotny element prowadzenia wszelkiej działalności gospodarczej jak również każdej innej działalności wymagającej wykorzystania magazynów. 

Konieczność zapewnienia bezpieczeństwa obszarom magazynowym wiąże się z potrzebą zapewnienia skutecznego monitoringu. Systemy monitoringu marki KENIK przeznaczone do tego celu to sprzęt zapewniający doskonałej jakości obraz oraz jego rejestrację, która pozwala na szczegółową analizę danych. 

System monitoringu może być również wykorzystywany do nadzoru miejsc pakowania przesyłek oraz weryfikacji poprawności tego procesu. Jest to możliwe dzięki kamerom w rozdzielczości 4K. Z kolei archiwizacja rejestrowanego obrazu przez okres 30 dni zapewnia możliwość prześledzenia ewentualnych niezgodności i pomyłek.

„Przeprowadziliśmy instalację kompleksowego systemu monitoringu w dużym magazynie. Zastosowaliśmy kamery o wysokiej rozdzielczości, umieszczone w strategicznych miejscach, aby zapewnić pełne pokrycie obszaru. System był integrowany z oprogramowaniem do analizy obrazu, co umożliwiało automatyczne wykrywanie niepożądanych zdarzeń, takich jak ruch nieautoryzowany w określonych strefach. To rozwiązanie poprawiło bezpieczeństwo magazynu i pomogło w monitorowaniu operacji logistycznych.”

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download
download redmi firmware
Download WordPress Themes Free
udemy course download free